Antarctic Krill Conservation Project Photo Collage: Krill image courtesy of Uwe Kils — http://www.uwekils.de/ecoscope/krill/index.htm
English Version (http://www.krillcount.org/) La variante espanola (http://www.elkrilesclave.org/) Русский вариант
Що таке криль?
Витоки
Рішення
Криль новини
Про нас
Публікації
Ресурси
Слайд-шоу
Контакти
На

 

ПРО НАС

Проект збереження антарктичного криля - це спільна акція природоохоронних організацій світу, що присвячена охороні антарктичного криля для збереження морської екосистеми в Антарктиці. Головними партнерами є організації: Благодійний трастовий фонд (Pew Charitable Trusts, США), Коаліція Антарктики і Південного океану (Antarctic and Southern Ocean Coalition). Перейшовши за нижче наведеними посиланнями Ви зможете більше дізнатися про діяльність проекту.

Інші партнери

Приєднуйтесь до нас! Ми прагнемо захистити ці невеличкі, але життєво важливі істоти.

Join Us

Про АНТКОМ (CCAMLR)

Комісія із збереження морських живих ресурсів Антарктики (АНТКОМ) виникла завдяки розумінню необхідності захисту живих організмів Антарктики від надмірного використання. На думку членів АНТКОМу одним з видів, що потребує найбільшої турботи з кінця 1980-х років, є криль. Завдання Комісії полягає у збереженні морських мешканців Південного океану, сталого існування екосистеми і її раціонального використання людством.

Сьогодні АНТКОМ є міжнародним лідером в управлінні ресурсами антарктичної екосистеми. Комісія була піонером як у формулюванні принципів екосистемного управління, так і в застосуванні попереджувального підходу в своїх рішеннях.

Більше інформації Ви зможете отримати перейшовши за наступними посиланнями:

Знімок льодового ландшафту від Антарктичної програми США